00-8.jpg
546546352.jpg
s9.jpg
FjyPCT85Mc-axRS_DEMJCQ.jpeg
525255252.jpeg
previous arrow
next arrow

گالری مدرسه

مدارس و مهد

نظر شما چیه؟.................................

عکاسی اختصاصی مدارس

تاحالا به دفعات زیاد برام پیش اومده که سراغ آلبوم خانوادگی رفتم و عکس‌های دوران کودکی خودم، برادرم و حتی دوران جوانی پدر و مادرم رو دیدم و حسابی سر کیف‌ اومدم. از بین عکس‌ها بیشترین چیزی که نظرم را جلب میکند، عکس‌های دوران مدرسه و مراسم‌هایی است که در آن مراسم‌ها از من تقدیری به عمل آمده و یا جایزه‌ای گرفتم. حالا اگر پدر و مادرم هم در آن عکس باشند که دیگر خوشحالی زایدالوصف تمام وجودم را فرا می‌گیرد.

اگر شما هم از مشاهده عکس‌ها(و احیاناً) فیلم‌های دوران کودکی خود لذت می‌برید، پس قطعا با من هم نظرید که داشتن آلبومی از دوران کودکی فرزنددلبرتان در آینده نه‌چندان‌دور به کار فرزندتان و حتی خود شما می‌آید.

تجربه‌کاری ما در مدارس نشون میده ، همکاری با یک تیم گرافیکی مطمئن ، خدمات چاپی ، عکاسی مدرسه (شامل عکس پرسنلی، ثبت خاطرات روزهای تلخ و شیرین، مستند سازی از برنامه‌ها، جشن‌ها، اردوها و … ) همواره یکی از دغدغه های مدیران و دست‌اندرکاران مدرسه بوده است.

تیم سینما با توجه به این نیازها و با هدف کمک به رفع دغدغه همکاران فرهنگی ، اقدام به تشکیل تیم عکاسی مدرسه را نموده است .

تیم عکاسی و آتلیه سینما با استفاده از دوربین ‌های حرفه ای، ادیت و طراحی گرافیکی عکس ها با اسم و نماد مدرسه و در نهایت تحویل فایل قابل چاپ تمامی عکس ها آماده خدمت‌رسانی به تمامی مدارس می‌باشد . همچنین در صورت تمایل ، هر کدام از عکس ها در هر ابعادی بر روی کاغذ عکاسی و یا تخته شاسی چاپ می شوند. ثبت ویدئوهای کوتاه و تدوین آنها به عنوان تیزرهای خاطره انگیز هم به عنوان دیگر خدمات ویژه تیم آتلیه سینما می باشد.

عکس ها از سایز 13در18 قابل چاپ می باشد . 

مدیران و معلمان گرامی مدارس جهت مشاوره ، همکاری و استفاده از مزایا و تخفیفات فوق العاده با شماره 09179013892 - 09900323892 - 33336535 تماس حاصل فرمایید .

نظر شما چیه؟.................................

تصاویر تکی

جشن عبادت

پایان تحصیل

سیاهک قدیم